Actress Lyrics songwriter TVHost Author njegoterose Founder rosebyrozanaradi rosebyrozanaradicasual Clothing Brand
ALBANIA
Followers
370K
Followers
Average Likes
1.4K
likes per post
Average Comments
15.1
comments per post
Brand Mentions
@anisacollections
anisacollections
Mentions: 1
▪️Tailored and custom made by women for women🪡
▪️WORLDWIDE SHIPPING
@anisacollections.rental
📍rruga Muhamet Gjollesha/ Tirane
Latest on Instagram
Last 12 posts
Ah sa e bukur do jete pasditja e sotme ne @njegoterose Me Asamblin Popullor do kercejme dhe kendojme kenget e dasmave Tironse. Ora 18:00 @mcntv.al @njegoterose
Foto e fundit #nofilter #nomakeupmakeup #onlysummer
#lastdaysofsummer
E di qe te gjithe po shikoni divanin 3- sh! Ishte rastesi dhe dashuri me shikim te pare me te Kaloja nje pasdreke ne bllok dhe siper farmacise Greke shikoj ne vitrine kete divan. U ngjita lart ne #showroom dhe i them vajzes qe punonte aty:- A e dini ju qe ketu do te ulen mjek,artiste, politikan...
Sonte fillojme sezonin e dyte te Nje Rose Do jem ne studio me 4 gra fenomenale @jonidaalickolli @dori_caushi @alketazyfi @teadupi Ku pushuan shqiptart, cilat ishin destinacionet e preferuara kt vit? Mos e humbisni! Ora 18.00 MCN
Sot n Nj Rose me @xhensilapere_ vajzn pa filtra, energjike dhe mjaft te brisht. Shpesh her e kan quajtur edhe rebele, por ajo lufton fort pr at q do t arrij n jet.Deri m sot asgj nuk ka marr falas, por ka punuar q ti ket. Mos e humbisni. Ora 18.00 MCN @mcntv.al @njegoterose
Diku
#september
#nempakujeseplasa @andeta_radi
#permepasnjiroze
@unicwomen #outfitfortonight #style #casual #class #viralvideos #moda